سوالات احتمالی کنکور 98 | ارزش خرید | پیش بینی سوالات کنکور 98

سوالات احتمالی کنکور 98 | ارزش خرید | پیش بینی سوالات کنکور 98
امتیاز : 4.9 از 40 رای

سوالات احتمالی کنکور 98   |  پیش بینی سوالات کنکور 98

پیش بینی سوالات کنکور 98 ؟؟؟؟!

سوالات احتمالی کنکور 98 ؟؟؟؟

داوطلبان گرامی کنکور – باید به عرض شما برسانیم تمامی این تبلیغات کذب محض بوده و توسط هر موسسه ای که اریه گردد هیچ اعتباری ندارد . هیچ کس نمیتواند پیش بینی کند کنکور چطور و چگونه برگزار خواهد شد – پس فریب افراد سودجو و خوددوست را نخورید و به این شایعات دامن نزنید.بهترین موقع برای جبران تمامی عقب ماندگی ها دوران جمع بندی و امتحانات پایان سال شما دوستان است .

سوالات احتمالی کنکور 98 فقط یک نمونه سوال به روز از کنکور سراسری است و نمیتواند درصد شما را به شعار هایی که با آن سوالات خود را در موسسات مختلف به فروش میرسانند نزدیک کند !

ادعا میشود که سوالات احتمالی کنکور 98 یا پیش بینی سوالات کنکور 98 موسسات مختلف کنکوری میتواند 90 درصد شباهت با کنکور سراسری 98 داشته باشد !!!!

تبلیغ های فریبنده 

چرا گول تبلیغ های فریبنده موسسات کنکوری را میخوریم !؟

چون شما عزیزان و داوطلبان کنکور 98 علاقه دارید از این دست سوالات وجود داشته باشند ! به همین دلیل است که قصد دارید این کار را انجام دهید !

توصیه کلینیک کنکور

ما به شما پیشنهاد میکنیم این دست از محصولات را خریداری نکنید ! حداقل با ذهن خودتان چند دقیقه برای تصمیمتان تفکر کنید !

اما صحبت در مورد مافیای کنکور ! 

اگر به نظرات همین پست هم توجه داشته باشید میبینید که موسسات فروش سوالات احتمالی کنکور 98 یا پیش بینی سوالات کنکور 98 خود را به عنوان مافیای کنکور مشهور میکنند تا بتوانند حداکثر سود را تا موعد پایان کنکور سراسری از داوطلبان کنکور ببرند !

هزینه گران ترین آزمون آزمایشی کشور :

با توجه به این که آزمون های آزمایشی کانون فرهنگی آموزش (قلم چی) یکی از گران ترین آزمون های آزمایشی کشور به شمار می آیند اما توجه کنید موسسات کنکوری که سوالات احتمالی کنکور 98 را به شما میفروشند برای یک آزمونی که به شما میفروشند چقدر سود میبرند ! با اینکه خودشان حتی سامانه تصحیح و تراز دهی و پشتیبانی مانند آزمون های آزمایشی کانون فرهنگی آموزش (قلم چی) ندارند !

دروغ محض : طراحی و تنظیم سوالات احتمالی کنکور 98 توسط طراحان کنکور سنوات قبل !!!

بهتر است بدانیم که سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام کرده است که سوالات کنکور سراسری طراح هایی بی شمار دارند و با این وجود چند نفر از دبیران کنکوری و کارشناسان سازمان سنجش و آموزش کشور برای بررسی و گزینش سوالات تا ساعت پایانی کنکور در قرنطینه قرار میگیرند . لذا با توجه به این نکات خودتان میتوانید برداشت خودتان را زیر همین پست قرار دهید .

جمع بندی : سوالات احتمالی کنکور 98 چیزی جز خیال و امید بیهوده نیستند !

راهکار ؟  افرادی که تا الان در زمینه کنکور مطالعه کم داشتند میتوانند از همین الان با مشاوره و برنامه ریزی و تلاش حداکثری بازهم توشه ای مناسب برای خودشان به کنکور سراسری 1398 ببرند .

اگر انگیزه نداشتی جعبه زیر رو هم بخون

راستی – اگر یه موقع هم انرژی کم آوردی و نیاز به انگیزه داشتی یه سری هم به کانال آپارات کلینیک کنکور بزن . مطمئن باش بهترین هارو برات فراهم کردیم. از طریق نوار ابزار بالای سایت میتونی وارد کانال آپارات بشی و هر روز انگیزه بگیری.

سایت کلینیک کنکور به روز است و بهترین منابع مشاوره را در دسترس شما داوطلبان کنکور قرار میدهد . سایت کلینیک کنکور رو مرتب چک کنید تا هم انگیزه بگیرید و هم در مقاطع زمانی مختلف کنکور از پستهای مشاوره رایگان و کامل کلینیک کنکور استفاده کنید.

نقد و بررسی سوالات کنکور 98 و سوالات احتمالی کنکور 98 | بررسی کیفیت سوالات احتمالی کنکور 98 | ارزش خرید سوالات احتمالی کنکور 98

مزایا :

احتمال دارد بتواند درصد داوطلب کنکور را فرضا از 5% به حداکثر 15% ارتقاء دهد ! که بازهم داوطلب کنکور میتواند به جای تهیه سوالات احتمالی کنکور 98 از آزمون های شبیه ساز کنکور 98 در کتابهایی مانند زرد اختصاصی قلم چی استفاده کرده و حتی نتیجه بهتری بگیرد !

معایب :

 

 • فروش مبنی بر ادعاهای دروغ و کذب
 • هزینه بالا نسبت به کتاب های جمع بندی !!
 • ارزش خرید صفر !
 • بازدهی فوق العاده کم

 

نوشته های مشابه

‫5 نظرها

 1. چرا دروغ میگید بعضی از اینا مافیای کنکورن مثل تست های احتمالی مولف که هر هفته تو شبکه مشهد تبلیغ میکنن پارسالم نوه خاله من با سوالای همینا پزشکی قبول شد در صورتیکه هیچکس فک نمیکرد این اصلا تو کنکور قبول بشه

  18
  20
  1. سلام دوست عزیز
   نمونه سوالات احتمالی مولف و سایر موسسات رو پارسال همه استفاده کردند و متوجه بی تاثیر بودن اونها هستند
   همونطور که نمیشه کنکور رو پیش بینی کرد! چون اگر میشد دیگه کسی کتاب نمیخوند . پیش بینی میخوند همه چی خودش حل میشد
   نمیگیم بی تاثیر هستند اما فقط و فقط یک نمونه سوال هستند و فاقد هیچگونه اعتبار خاص دیگه ای هستند
   شما میتونید تمامی اینهارو مو به مو دنبال کنید
   با آرزوی موفقیت و قبولی شما دوست عزیز
   اگر هم خواستید استفاده کنید مختارید و میتونید نصیحت برادرانه مارو پشت گوش بندازید .

   23
   13

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن