چگونه در ۴ ماه پزشکی قبول شویم؟

  1. سلام دوستان پر انرژی

در این مقاله به شما عزیزان در مورد موفقیت و مطالعه کنکوری اطلاعاتی داده خواهد شد

لذا نمیتوان مقاله های مختلف را جایگزین مشاور کرد اما خیلی از داوطلبان عزیز کنکوری به مشاور دسترسی نداشته یا توان مالی برای مشاوره را ندارند. لذا از این پس مقاله های در مورد موفقیت و مشاور در زمینه دروس کنکوری برای شما دوستان عزیز در سایت کلینیک کنکور قرار داده خواهد شد…با سپاس

اگر تا کنکور زمان و فرصت کافی نداشتم چکار کنم؟! : این سوالی است که یک داوطلب کنکوری در ماه های پایانی کنکور از خود و یا از مشاوران میپرسد!

حال به بررسی این سوال میپردازیم؛ آیا این سوال از پایه است است!؟؟؟

داوطلبانی که حتی ۴یا۵ ماه هم تا کنکور فرصت دارند همین سوال را بار ها میپرسند! آیا میشود؟؟؟ آیا میتوانم؟ چطور؟!

هرساله تعداد زیادی از داوطلبان کنکوری در کنکور شکست خورده و یا موفق نمی‌شوند.

این داوطلبان مغزی به ۲ گروه تقسیم میشوند:

۱.افرادی که مطالعه میکنند و تلاش میکنند اما به هدف نمی‌رسند.

۲.افرادی که تلاش نکرده و به هدف نمیرسند،اکثر داوطلبان ناموفق از این گروه اند،.

گروه دوم که هیچ بحثی ندارد و با این بیت شعر به نتیجه خود می‌رسند:

نابرده رنج،گنج میسر نمیشود                مرد آن گرفت جان برادر،که کار کرد

اما گروه خیلی محدود اول : این گروه باید به دلیل شکست خود پی ببرد تا سال بعد دوباره آن اشتباه تکرار نشود.این گروه ممکن است به یکی از دو مشکل زیر برخورد کرده باشند:

۱.مطالعه با روش غلط

۲.حواسپرتی سر جلسه آزمون کنکور که عده خیلی محدودی از داوطلبان به این مشکل برخورد میکنند.

که باز در مورد مشکل دوم باید بگوییم سر جلسه کنکور به هیچ مشاوری و مربوط نیست چون این خود داوطلب است که آزمون میدهد!!!!!!!

 

اما در مورد مشکل اول که روش مطالعه می‌باشد باید دقت کنید که روش مطالعه صحیح داشته باشید.

روش مطالعه صحیح چیست؟ همان روشی که رتبه های برتر توسط آن توانسته آمد در کنکور به موفقیت برسند. این روش ها را در جستجو در سایت کلینیک کنکور بخش روش های درست میتوانید بیابید و یا در سایت های دیگر کنکوری میتوانید اثری از روش مطالعه ی صحیح بیابید.

قسمتی از سایت کلینیک کنکور با  نام فوت برای شما عزیزان طراحی شده است تا بتوانید از فوت کوزه گری رتبه های برتر کنکور سراسری استفاده کنید و روش های اشتباه را حذف کنید.

پس میتوانید با تلاش کافی و روش مطالعه و تست زنی درست در کنکور سراسری موفق شده و در زمان ۳ یا ۴ ماهه تا کنکور هم به موفقیت برسید.

این تنها یک ادعا نیست ، بلکه سالانه تعداد زیادی از کنکوری ها با همین روش در کنکور های سنوات اخیر به موفقیت دست یافته اند.

برنامه ۴ ماهه تا کنکور سراسری کلینیک کنکور هم میتواند انتخابی مقرون به صرفه و درست باشد تا زمان باقی مانده تا کنکور سراسری را با درستی سوری کرده و نتیجه ای مطلوب عایدتان شود.

با آرزوی موفقیت تمامی شما داوطلبان عزیز

نکته آخر: اگر سعی کردی از ابتدا تا انتهای این مقاله رو به صورت کامل مطالعه کنی مطمین باش با این عظمی که داری میتونی به هدف مقدست برسی.پس این عظم و تلاشتو برای رسیدن به هدفش خرج کن.

 

User Rating: 5 ( 1 votes)
بستن
بستن