کنکور 98 | برای کنکور ۹۸ در چه آزمونی شرکت کنیم؟ | مشاوره کنکور 98

کنکور 98 | برای کنکور ۹۸ در چه آزمونی شرکت کنیم؟ | مشاوره کنکور 98
امتیاز : 4.9 از 9 رای

کنکور 98

کنکور ۹۸ کلینیک کنکور

سلام به دانش آموزان پر نشاط کنکوری عزیز 😉 حالتون چطوره؟ در این پست سایت درمورد کنکور 98 و شروع مطالعه برای آن با شما صحبت میکنیم. در پست های دیگر سایت میتوانید مطالب دیگری از جمله نحوه برگزاری کنکور 98 – منابع مطلوب برای کنکور 98 و دیگر مطالب مشاوره ای جست و جو کنید .

مطالعه برای کنکور 98 رو از کی و چطور آغاز کنم؟؟؟

همانطور که میدانید کنکور 97 در روز های 7 و 8 تیرماه 1397 برگزار خواهد شد – پس تمامی داوطلبان کنکوری 98 اعم از پشت کنکوری ها . کنکوری ها قادر خواهند بود حداکثر از 20 تیر ماه مطالعه برای کنکور 98 را شروع کنند .

نحوه مطالعه : دوستان کنکوری عزیز – مطالعه شما حتما نباید تکنیکی و یا تستی باشد.شما باید حتما دروس را مفهومی و عمیق بخوانید تا آنها را متوجه شوید و بتوانید در آینده از مفهوم آن برای سرعت در تست زنی استفاده کنید.با بررسی های ما روی رتبه های برتر کنکوری سنوات اخیر دریافتیم که میانگین تراز آنها در تابستان حدودا و میانگین در آزمون های آزمایشی کانون فرهنگی آموزش(قلم چی) 6500-6600می باشد البته چارک های پایین و بالایی دارد که از آنها صرف نظر شد و میانگین به سمع و نظر شما رسید .پس در تابستان طبق برنامه مطالعاتی یکی از آزمون های آزمایشی پیش بروید تا هم بصورت مفهومی دروس را فرا گرفته و هم بصورت تستی خودتان را مورد آزمایش قرار دهید.

پیج اینستاگرام کلینیک کنکور

کدام آزمون شرکت کنیم؟؟؟

بین آزمون های آزمایشی معروف و فراگیر در کل کشور 4 آزمون وجود دارد : سنجش – قلمچی – گزینه 2 – گاج

بهتر است با برنامه آزمونهای کانون فرهنگی آموزش(قلم چی) جلو بروید و کاملا به آن اعتماد داشته باشد زیرا سالهاست  رتبه های کنکور از آن استفاده کرده و به نتیجه مطلوب خود دست یافته اند . البته مشاوران بعضا در مورد شرکت در آزمون گزینه 2 برای تابستان سخن به میان می آورند که روش جالبی نیست . بازهم به خود شما و علایق و سلیقه شما مربوط میشود که در کدام آزمون آزمایشی شرکت خواهید کرد . همه سوالات خوبی دارند اما قلمچی برنامه بهتر و سطح سوالات بهتری دارد.

و در پایان همین بحث متذکر میشویم که شرکت در آزمون های جامع سنجش بسیار مهم است تا از خودتان ارزیابی دقیقی در دوران حمع بندی داشته باشید.

ضمنا کانال آپارات کلینیک کنکور رو هم دنبال کنید تا هر روز شارژ بشین و از مطالعه برای کنکور ۹۸ لذت ببرین .

[ratings]

سوالات خودتون رو از ما بپرسید.

User Rating: 4.83 ( 3 votes)

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن