موضوعات داغ

نمیتونم توی آزمون ها تراز خوبی بیارم | نا امیدی کنکور

چگونه بر نا امیدی در دوران کنکور غلبه کنیم ؟ | آیا میشود به خودمان انگیزه بدهیم ؟!

نکات برگزیده مطلب

  • روش غلبه بر استرس کنکور و روش غلبه بر نا امیدی در کنکور
نمیتونم توی آزمون ها تراز خوبی بیارم | نا امیدی کنکور
امتیاز : 5 از 21 رای

استرس کنکور | نا امیدی کنکور | مشاوره انگیزشی کنکور

اگر نمیتوانید در آزمون های آزمایشی که برگزار میشوند مثل آزمون های قلم چی یا گاج و گزینه 2 تراز و درصد قابل قبول خود را کسب کنید . ما به شما پیشنهاد میکنیم که این پست سایت را بصورت کامل مطالعه کنید تا از میزان نگرانی شما کاسته شده و راه پیگیری مسیر موفقیت تا روز کنکور برای شما عزیزان هموار تر از گذشته شود .

ممکن است در مسیر موفقیت تلاش زیادی میکنید اما به خواسته های خودتان نمیرسید ! چاره کار چیست ؟
خوب است بدانید از اوایل آذر تا اواخر دی جمع کثیری از داوطلبان کنکور نا امید میشوند و نمیتوانند به صورت مطلوب به مطالعه بپردازند !
یکی از عواملی که میتواند شما را به موفقیت در روز کنکور برساند این است که تا پایان روز کنکور دست از تلاش برندارید ! و طبیعتا هر فردی که نا امید شود ممکن است روزی تلاش برای هدف خودش را هم کنار بگذارد !

برای آموزش افزایش تراز در آزمون ها هم به صورت کامل روش هایی رو به شما پیشنهاد دادیم تا بتونید بهترین بازده رو در روز آزمون داشته باشید . برای مطالعه پست رایگان مشاوره ای افزایش تراز آزمون ها روی همین متن کلیک کنید .

اما حالا بریم سراغ راه بهتر برای غلبه بر نا امیدی در دوران کنکور
داشتن هدف مقدس برای ادامه راه !

داشتن هدف هم میتونه شما رو به یک انسان با اراده و پر انگیزه تبدیل بکنه ! هدف هم میتونه قبولی در رشته و دانشگاهی که دوست دارید باشه . مثل پزشکی دانشگاه تهران که میتونه هر روز به همه شما انرژی و انگیزه بده !
بهترین راه برای کسب انگیزه و غلبه بر نا امیدی در دوران کنکور و مطالعه برای کنکور همین انگیزه گرفتن هستش که میتونه از خودتون و یا از عوامل خارجی باشه .
شما تا الان دانستید که با داشتن هدف و فکر به اون میتونید خودتون باتری انگیزه خودتون رو به صورت اتوماتیک ریشارژ کنید و از همیشه بهتر برای هدف مقدس خودتون تلاش کنید .
اما عوامل خارجی انگیزشی هم میتونه بسیار برای شما مفید باشه ! مثل فیلم های انگیزشی که در زمینه کنکور باشه و برای تلاش کردن شما رو راه بندازه. البته کلینیک کنکور فکر این قسمت رو هم برای شما کرده و فیلم های انگیزشی بسیار زیاد و خاص و جالبی رو در کانال آپارات کلینیک کنکور قرار داده تا بتونید روزانه از اون فیلم ها برای پیشرفت و انگیزه روزانه خودتون استفاده کنید . همین الان برای دیدن فیلم های انگیزشی در کانال آپارات میتونید روی همین متن کلیک کنید .

و در آخر قراره فیلم انگیزشی و آموزشی ” هدف ” رو برای شما قرار بدیم تا ببینید و از همین الان مطالعه قوی خودتون رو آغاز کنید .

https://www.aparat.com/v/r0osp

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن